7.12.2009.   

Sniženja uranila, popusti i do 70 posto!

Nesigurnost na radnom mjestu, svakodnevni otkazi i neimaština koja je dovela do smanjenja potrošnje vjerojatno su razlozi zbog kojih su se domaći trgovci već u prosincu odlučili na sniženja.
S popustima od 30 do čak 70 posto u bitku za kupce među prvima se upustila Lantea Grupa. Sezonu sniženja otvorili su u svim svojim trgovinama, Centra, Moderato, Vrtuljak, Basler, Gerry Weber, Naf Naf, Emporio Armani, D&G i mnogim drugima. U parfumeriji Iris popusti su 20 posto, a na nakit Evita Peroni do 40 posto, piše Večernji list.

Parfumerije Limoni svaku kupnju nagrađuju s 10 posto popusta i prigodnim darom. Trgovine Accessorize vjernim kupcima omogućuju kupovinu bez PDV-a, odnosno s 23 posto popusta.

Lesnina u subotu nudi popuste do 60 posto na određene artikle namještaja.

U većini trgovina u City Centru One kupci već sada mogu kupovati uz predblagdanske popuste od 10 do 40 posto.

Kako kažu, posebne pogodnosti za predblagdansku kupnju rezultat su smanjenje potrošnje, ali i vremenskih prilika koje su donijele izrazito toplu zimu, pa trgovci imaju veće zalihe robe u ponudi koju trebaju rasprodati.

"U četvrtak, 10. prosinca, na predblagdanski shopping day u City Centru One više od polovice naših trgovina kupcima će svoj asortiman ponuditi uz posebne popuste", kazala je za Večernji list Vlatka Svedružić iz City Centra.

U Garden Mallu posjetitelje osim prigodnog programa očekuju i sniženja od 10 do 40 posto.

U King Crossu također kupce očekuju sniženja u trgovinama. Tako X nation nudi popuste od 30 do 50 posto.

Trgovine Living ove godine nude već gotove darove od 79 do 119 kuna i razne popuste na ukrase.

U Lushovim trgovinama također se mogu pronaći prigodni darovi po cijeni već od 60 kuna.

Bitka sniženjima i popustima ove godine u najrastrošnijem mjesecu u godini bit će poprilično jaka, a samo najjači će uspjeti pridobiti najveći broj kupaca i održati solidan promet.
 
Slika: puturist.com
 

www.pazin.info